




Комерційні гетерогенні покриття Tarkett призначені для використання у громадських і промислових приміщеннях. Вони відповідають 34/43 типу навантаження на підлогу відповідно до міжнародного стандарту BS EN ISO 10874. Зміцнений верхній шар та компактна основа забезпечують їм високу зносостійкість і привабливий зовнішній вигляд протягом всього строку експлуатації.
Колекція STELLA - досить економічний та доступний варіант для комерційних приміщень. Вона має 11 сучасних кольорів, загальною товщиною 2 мм та захисний шар товщиною 0,7 мм. Продукт має механічне тиснення та представлений розмірами 2м х 25м (15-25м) (ширина 3м та 4м доступна за спецзамовленням).
Під час виробництва цього ПВХ-покриття використовується нова технологія з пластифікаторами, що не містять фталатів. Ці пластифікатори використовуються для виробництва контейнерів для їжі та дитячих іграшок.
Як і всі ПВХ-покриття Tarkett, колекція STELLA має додатковий захист «Extreme protection», який запобігає проникненню бруду в більш глибокі шари підлоги, полегшуючи прибирання та догляд. Завдяки цьому покриття зберігає свій початковий вигляд тривалий період часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tarkett |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 25000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Класс износостойкости | 34 |
| Сфера применения | Коммерческий |
| Тип основы линолеумного покрытия | Без основы |
| Тип линолеумного покрытия | Поливинилхлоридный линолеум |
| Толщина верхнего защитного слоя | 0.7 мм |
| Антистатический линолеум | Да |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2.2 кг/кв. м |
- Цена: Цену уточняйте






